Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Egzystujemy w systemie konsumpcyjnym. Jesteśmy w stanie to wychwycić każdego poranka, lustrując telewizję, serfując po Sieci i czytając bieżącą prasę. Z każdego obszaru napastują nas propozycje reklamowe, które to nakłaniają do zakupienia nowego samochodu lub nowatorskiego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było szczytem technologii, dziś jest już stare. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś dostać jeżeli nasze honorarium na to nie daje szansy. Znakomitym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.
Przeczytaj cały artykuł
W tym momencie mamy możliwość zadać zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych produktów finansowych, które są proponowane na naszym własnym rynku finansowym”? Kluczowym zagadnieniem w tym przypadku jest wyrażenie oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że w większości wypadków gdy staramy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to jesteśmy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle istotne, iż na tego rodzaju dokumencie widnieją potencjalne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym egzekucja komornicza. Gdy bank zobaczy taką informację to jasnym jest, iż kredytu w żadnym przypadku nie przydzieli. Nasza strona

Pożyczka na oświadczenie to propozycja przeznaczona przede wszystkim do użytkowników zadłużonych lub takich, które nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego dochodu (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego rodzaju są przydzielane na ogół przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. agencje chwilówkowe.