Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.

przeskocz tutaj http://forums.playcomet.com/viewthread.php?tid=33677&extra=
W tym momencie w naszym własnym kraju stopień bezrobocia utrzymuje się niestety na dość wysokim pułapie (w obecnej chwili jest to mniej więcej 12 %). Trudno polemizować o rzetelności danych niemniej jednak możemy przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja ludzi nieposiadających pracy jest o tyle dokuczliwa, że z jednej strony nie posiadają dochodów a z 2-giej nie mają możliwości zaciągnąć żadnego zobowiązania posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pojawił się na rynku usług pożyczkowych zupełnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to na pewno świetna informacja dla każdej osoby, która nie posiada zatrudnienia a występują u niej niespodziewane wydatki np. przymus naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to specyficzny rodzaj kredytu a któregoż zdobycie wiąże się z zespołem wymogów które to wskazane jest spełnić. W pierwszej kolejności należy stwierdzić, iż tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na podstawie zatwierdzonego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca dostajemy kwotę 2 tys. złotych zarobku netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w chwili starania się o pożyczkę).

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny także dla osób które to nie mają pisemnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.