Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej

kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji
Już teraz musimy stwierdzić, że w ostatnim czasie spore zamieszanie na naszym rynku propozycji finansowych dokonała wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na fakt, iż coraz większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Dla nas jako dla długoletnich i zawodowych doradców pożyczkowych nie ma w tym jakiegokolwiek zaskoczenia. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję modyfikacji polityki przekazywania kredytów przez krajowe banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt otrzymywał w zasadzie każdy i to na tzw. „gębę”. Stało się to powodem widocznego zwiększenia zobowiązań przeterminowanych, czyli tego typu które były w sposób wadliwy opłacane. W tym momencie polityka kredytowa wydaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest relatywnie ciężkie i z tym pozostaje łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak nader popularna.

Sporo osób, które to nie orientuje się w tematyce finansów może z pewnością zapytać „Czymże odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Prócz tego są poważne różnice w formalnościach jakie musimy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona stosunkowo mniejszymi formalnościami.